לוגו.png
טיול אחרי קורונה, בניית מסלולים מותאמים אישית, מבצעי טיסות ומבצעי מלונות בכל העולם, הנחות לטיסות לדובאי ומלונות בדובאי

טיול אחרי קורונה - קצת עלי

גלעד, אב יחידני לשלושה בנים נפלאים, עבדתי גם בענף התיירות וגם בענף המזון לכן לא מפליא שאני גם אוהב לטייל וגם אוהב לאכול.

בטיול אחרי קורונה, תוכלו למצוא הנחות ומבצעים לטיסות ומלונות בכל מקום בעולם, תוכלו להזמין באופן ישיר באחת מהחברות הגדולות בעולם, בוקינג (booking), הוטלס.קום (hotels.com), הוטלס קומביינד ועוד, כמו כן תוכלו להשוות טיסות ומלונות בסקייסקנר (skyscanner), קייק (kayak), קיווי ועוד, תוכלו למצוא הנחות לטיסות ומלונות בדובאי, וטיולים ושייט בכל העולם, הזמנה ישירה חוסכת כסף רב, ועוזרת בהחזר הכספי במידה ותהיה שוב עוד בעיה כמו הקורונה.

הזמינו בעצמכם ללא מתווכים!! רק לחצו על הסמל של החברה שאתם מעדיפים.

הבלוג מחולק לשלושה נושאים מרכזיים: טיולים במדינות ירוקות, שייט ואוכל, כמו כן ישנו מידע עדכני מאתר משרד הבריאות על הקורונה, מה מותר ומה אסור וכל השאר (בעזרת האפליקציה דרכון ירוק).

אני מביא אליכם את הידע שלי ואת הידע של האחרים על טיולים, כולל טיולים בדובאי, שייט, מסעדות וכל מה שביניהם. חלק מהדברים יהיו מנסיון אישי שלי וחלקם מנסיון של אחרים שאני סומך על שיקול דעתם.

מקווה שתהנו לקרוא את הפוסטים שאני כותב, במידה וכן, נהנתם או שזה עזר לכם בתכנון הטיול, אל תתביישו וסמנו לייק או המליצו לאחרים ניתן למצוא אותנו גם ברשתות החברתיות.

ניתן לפנות אלי בכל דרכי ההתקשרות המופיעים באתר ואשמח לשתף טיפים ולעזור.

אשמח לקבל מימכם הארות והערות או כל נושא שאתם מעוניינים לקבל עליו מידע, לשם כך אתם מוזמנים להיכנס לעמוד צרו קשר ולשלוח לי מייל או להצטרף לדף התפוצה ואז אשלח לכם את הפוסטים ומידע רלוונטי ישירות אל המייל.

תודה לכם.

גלעד רוטר

tripaftercorona@gmail.com

שמשית