טאנטי באצ'י - trattoria & pizzeria

מסעדה איטלקית משפחתית, השם טאנטי באצ'י באיטלקית זה מלא נשיקות.

יצאנו היום אשתי, בני האמצעי ואני לטיול קצר באזור יוקנעם-טבעון. ביקרנו באזור נחל השופט (נחמד, אין הרבה מים) ובעין אלרואי ליד טבעון (נחמד, יש מים, ליד זה יש שחזור נחמד של תחנת רכבת ישנה). חברים מבנימינה המליצו לנו על מסעדה איטלקית בטבעון בשם קצת מוזר – טאנטי באצ'י.

עוד ביקורת מסעדות באתר טיול אחרי קורונה.

טיול אחרי קורונה - טאנטי באצ'י - trattoria & pizzeria
טיול אחרי קורונה - טאנטי באצ'י - trattoria & pizzeria

מיקום המסעדה: השקדים 35, קריית טבעון

טלפון: 04-953-6779

תפריט: לתפריט לחצו כאן


*מסעדה איטלקית קטנטנה, משפחתית, מלאה בלב ונשמה השוכנת בקרית טבעון ומנוהלת על ידי מולי ומיכל, בני זוג והורים לשני בנים מתוקים, אשר יצרו מרחב של אוכל איטלקי משפחתי, חם ואוהב עם כוונה ברורה לשמח אנשים באוכל טעים.

*מתוך האתר של טאנטי באצ'י

מה הזמנו לאכול?

כשהיינו במעיין אלרואי התקשרנו לשם והזמנו:

פוקצ'ה שמן זית - 18 שקל

סלט פנצנלה - 48 שקל

2 ניוקי טוטי - 82 שקל כ"א. ראו תמונות מצורפות.

ענו לנו מהר מאוד ובאדיבות, ולקחו את ההזמנה מהר. ביקשו להגיע תוך 20 דקות. המסעדה ממוקמת עמוק בתוך רחוב השקדים בטבעון. הגענו בול בזמן, והאוכל חיכה לנו, אבל ממש חם. שאלנו היכן אפשר לשבת ולאכול אותו בסביבה. המליצו על הגינה המרכזית, מול מרכז הקניות ברחוב השקדים (באותו רחוב של המסעדה, כמה מאות מטרים אחורה). אמרו שאם לא יהיה שם מקום – אפשר לנסוע למתחם הפסל של אלכסנדר זייד, מעל בית שערים, או לבית שערים עצמה.

טיול אחרי קורונה - טאנטי באצ'י - trattoria & pizzeria
טיול אחרי קורונה - טאנטי באצ'י - trattoria & pizzeria

מצאנו שולחן פיקניק פנוי בגן המייסדים, מוצל ומוגבה, באזור מתחם הכלבים. ברור שלאכול במסעדה זה יותר מפנק מלשבת על שולחם פיקניק בחוץ, אבל בהתחשב בנסיבות זה היה בכלל לא רע. הסלט היה בסדר, אם כי כמות קרעי הפוקצ'ה בו הייתה גדולה מהמקובל (כך שנשאר מעט יחסית מקום לעגבניות צלויות ולגבינה). הפוקצ'ה בסדר גמור, אפויה במקום. הניוקי טוטי היה מצוין – עם בשר בקר משובח מבושל בבישול ארוך ופטריות. כמות הבשר בתבשיל יפה. בתפריט כתוב שהבשר מעושן, אני לא הרגשתי טעם של עישון בבשר, אבל הוא היה בהחלט טעים, והשתלב היטב בתבשיל. השמנת בו בכמות מדויקת, ולא "השתלטה" על טעם הניוקי והבשר.

ממליץ בחום רב, למי שמעוניין בארוחה טובה לעצור שם.


הכותב:

עופר דורון - הגורמטולוג, בעל עמוד פייסבוק של ביקורת מסעדות, תוכלו לקרוא עוד ביקורות של הגורמטולוג בעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/הגורמטולוג-ביקורת-מסעדות-ובתי-קפה-101403185025290


118 צפיות0 תגובות