טורניר הג'ודו יעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר להתגוננות מפני הקורונה

בדיקות לפני ההגעה ולאחר הנחיתה, שהיה בתנאי בידוד והתמודדויות בתנאי ריחוק חברתי וללא קהל

קישורים להורדת אפליקציית רמזור - דרכון ירוק בעמוד הבית


הגרנד סלאם הוא טורניר רשמי בינלאומי הנחשב הטורניר האחרון לקראת האולימפיאדה בקיץ. ישראל זכתה לארח אותו והתחייבה לפדרציה העולמית. הטורניר הוצג בממשלה על ידי שר התרבות והספורט.

הטורניר תוכנן לעומק לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר בתחום ההתגוננות בפני הקורונה וקיבל את אישור משרד הבריאות לפני הסגר וסגירת השמים.

כל הספורטאים נבדקים לפני הגעתם ולאחר נחיתתם, השהיה מתבצעת בתנאי בידוד מוקפדים וההתמודדויות נערכות בתנאי ריחוק חברתי וללא קהל.

מתוצאות הבדיקות של המגיעים במשלחת זו, נמצאו 5 מקרים בהם הבדיקה הדגימה מצב המוגדר חיובי גבולי לנגיף הקורונה. ברובם הנם אנשי צוות שככל הנראה מאומתים גבולית על רקע סיפור של החלמה מקורונה בשבועות האחרונים וממצא זה נפוץ בקרב מחלימים.

כחלק מהפרוטוקול, חזרו על הבדיקות למאומתים ובינתיים כולם בבידוד מחמיר במלון במימון הטורניר וכך גם הבדיקות. במידה והבדיקות הנוספות יצאו שליליות, הם יוכלו להשתתף בטורניר. אך במידה ובדיקות שהודגמו יהיו חיוביות הם יישארו בבידוד מחמיר במלון.

כמו כן, נמצאו 5 מאומתים בקרב עובדים שנדגמו בטרם החלו לפעול באתר התחרות ולא נכנסו לאתר בכלל, וכלל לא קיימו מגע עם המשלחת או הספורטאים.
2 צפיות0 תגובות