מידע והנחיות לטסים בתקופת הקורונה לדובאי

כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים חופשה בדובאי. שימו לב, הקפידו על ההנחיות, לא ניתן לקצר את הדרך ואם לא תקפידו על אחד מהשלבים אתם עלולים לא להיכנס לדובאי.

להזמנת טיסות ומלונות לדובאי

DUBAI דובאי
DUBAI דובאי

ויזה - לפני שטסים לדובאי עם דרכון ישראלי או דרכון זר, יש לוודא אם צריך אשרת כניסה לדובאי, בשלב זה, הדיבורים בין המדינות הם על כך שישראלים לא יצטרכו ויזה לדובאי, בכל מיקרה ניתן להיכנס לאתר הבא ולבדוק אם צריך ויזה לדובאי לפי האזרחות.

יציאה מישראל - שימו לב לכללים של מדינת ישראל בקשר לאנשים היוצאים לחו"ל, המידע מפורט באתר משרד הבריאות ויש להקפיד על הדרישות אחרת לא תוכלו לצאת מישראל (מילוי הצהרות, בדיקת קורונה שלילית וכו').

מלון בורג' אל חליפה
מלון בורג' אל חליפה
שימו לב, יש להקפיד על הכללים ולא לדלג על אף שלב, אחרת לא תוכלו להיכנס לדובאי גם אם כבר הגעתם לשם, לכן חלק מהדברים יש להכין מראש.

לפני הכניסה לדובאי - לנכנסים לדובאי עם דרכון ישראלים חלים עליהם הכללים הבאים:

1. הישראלים חייבים לעבור שתי בדיקות PCR מסוג COVID-19: אחת לפני היציאה מישראל בתוקף של 96 שעות מיום הבדיקה, ובדיקה שניה עם ההגעה לדובאי.

2. האישור חייב להיות לבדיקת תגובת שרשרת פולימראז (PCR). אישורי בדיקה אחרים כולל בדיקות נוגדנים וערכות בדיקה ביתיות אינם מתקבלים בדובאי.

3. עליכם להביא אישור רשמי מודפס באנגלית או בערבית בכדי לבצע צ'ק-אין - אישורי SMS ותעודות דיגיטליות אינם מתקבלים.

4. פטורים מבדיקה בעת ההגעה: ילדים מתחת לגיל 12 ונוסעים עם מוגבלות בינונית או קשה.


דובאי
דובאי

בעת הצ'ק אין

כל הנוסעים לדובאי, כולל נוסעים עם טיסת המשך, חייבים למלא טופס הצהרת בריאות (ניתן להוריד אותו כאן) ולמסור אותו לצוות בעת הצ'ק-אין. ניתן להוריד אותו עכשיו ולהביא אותו לשדה התעופה ביחד איתכם, או שניתן למלא אותו בעת הצ'ק-אין.

לפני הכניסה לדובאי יתכן שתצטרכו לעבור בדיקת PCR נוספת של COVID-19 עם ההגעה. עברתם בדיקה בשדה התעופה, עליכם להישאר במלון או במגוריך עד שתקבל את תוצאת הבדיקה. הקפידו מאוד על כך, הכללים דיי נוקשים למפירים הנחייה זו. תוצאות הבדיקות עלולות לקחת עד 48 שעות, לכן מי שמתכנן לשהות בדובאי יומיים בלבד יתכן ולא יראה כלום לכן מאוד מומלץ בתקופה הזאת לתכנן 5 ימים בדובאי.

רוב המלונות ערוכים לכך, שאתם אמורים להישאר בחדר עד 48 שעות, לכן אנא בררו מראש עם המלון על הזמנת הארוחות לחדר. אם תוצאת הבדיקה חיובית, תידרשו לעבור בידוד ולמלא אחר הנחיות רשות הבריאות של דובאי.

עליכם להוריד גם את אפליקציית COVID19 - DXB מחנויות המכשירים ISO ומכשירי האנדרואיד. תשובות לתוצאת הבדיקות תוכלו לקבל באפליקציה בהקשת מספר הדרכון.