מסעדת טנדורי

מסעדה הודית ותיקה וטובה, עם אוכל פיקנטי וטעים, במחירים לא זולים. עוד ביקורת מסעדות תוכלו למצוא כאן.

טיול אחרי קורונה, סמוסה צמחונית - מסעדת טנדורי
טיול אחרי קורונה, סמוסה צמחונית - מסעדת טנדורי

כתובת המסעדה: זמנהוף 2, כיכר דיזינגוף, תל אביב

טלפון: 03-6296185

תפריט: https://he.tandoori.co.il/menu


*"נוסד ב1983, ע"י רינה פורשקארה. טנדורי התוצאה של התשוקה של רינה לבישול ולראות את הלקוחות נהנים, מאוכל הודי מקורי ואמיתי בישראל. הסניף הראשון של טנדורי בת"א נהפך במהירות למסעדה מהפופולריות בישראל. מה שהוביל לפתיחת הסניף השני בהרצליה."

*מתוך האתר של טנדורי.

טיול אחרי קורונה, צ'יקן טיקה מסאלה - מסעדת טנדורי
טיול אחרי קורונה, צ'יקן טיקה מסאלה - מסעדת טנדורי

במשפחתנו אוהבים לאכול אוכל הודי. אנחנו משתדלים לאכול לפחות פעם אחת במסעדה הודית בכל נסיעה שלנו לחו"ל (הפעם האחרונה היתה בספטמבר שעבר בסלוניקי יוון). אנחנו משתדלים שהאוכל שאנחנו מזמינים לא יהיה חריף, אבל לא תמיד מצליחים...


מבחר המסעדות ההודיות בארץ קטן יחסית. באזור המרכז יש את טנדורי (בכיכר דיזינגוף ובהרצליה), אינדירה (לונדון מיניסטור) ובמה פאו בנחלת בנימין. יש עוד כמה מסעדות הודיות צמחוניות, כמו 24 רופי בת"א ומהרג'ה ברמלה (אכלנו שם).

בסוף הסגר הקודם הזמנו מטנדורי בכיכר דיזינגוף, וגם הפעם הזמנו משלוח דרך וולט מטנדורי בתל אביב מכיוון שלא ניתן להזמין בין אזורים. עקב מגבלת ה-5 ק"מ הזמנו את המשלוח לכתובת הורי בנווה אביבים. בני שהזמין את המשלוח התקשר לבקש שהאוכל לא יהיה חריף, אבל זה לא עזר כל כך - אפילו הצ'יקן טיקה היתה פיקנטית מדי בשבילי, לטעמי לפחות.

בסה"כ טנדורי היא מסעדה ותיקה ומוכרת, עם אוכל טוב, במחירים לא זולים.

מה הזמנו לאכול?

סמוסה צמחונית – 30 שקל – מצ"ב תמונה

2 צ'יקן טיקה – 81 שקל כ"א – מצ"ב תמונה, עם האורז

צ'יקן טיקה מסאלה – 82 שקל – מצ"ב תמונה

תבשיל ירקות בקארי – 51 שקל

אורז בסמטי – 15 שקל

סה"כ כולל משלוח 358 שקל.


טיול אחרי קורונה, צ'יקן טיקה - מסעדת טנדורי
טיול אחרי קורונה, צ'יקן טיקה - מסעדת טנדורי

הסמוסה פריך, טרי, לא חריף וטעים – מקבלים 2 משולשים די גדולים של בצק דק ופריך ממולא חומוס ושאר קטניות. תבשיל הירקות טעים, עם רוטב חריף למדי.

צ'יקן טיקה זה חתיכות עוף ללא עצמות מתובלנות בתבלינים אדומים וצלויות בתנור טנדורי - טעים מאוד, פיקנטי, בכמות יפה. הצ'יקן טיקה מסאלה זה אותן חתיכות עוף מתובלנות וצלויות, רק ברוטב עגבניות ובצל, יותר פיקנטי מהצ'יקן טיקה הרגיל.


בני שעשה את ההזמנה אמר שלא היה כתוב בתפריט שהמנות הבשריות העיקריות כולל אורז, ולכן הזמין מנת אורז בסמטי. במשלוח עצמו קיבלנו 3 מנות אורז, ומאחר והיו לנו 3 מנות בשריות לא ברור מה הקריטריון לקבלת האורז. אם מקבלים מנת אורז לכל מנה בשרית אז היינו צריכים לקבל 4 מנות אורז, ואם לא מקבלים – היינו צריכים לקבל מנה אחת, שהזמנו בנפרד...תעלומה...טעים ומומלץ.

יש לבדוק שעות פתיחת המסעדה בזמן הקורונה.


הכותב:

עופר דורון - הגורמטולוג, בעל עמוד פייסבוק של ביקורת מסעדות, תוכלו לקרוא עוד ביקורות של הגורמטולוג בעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/הגורמטולוג-ביקורת-מסעדות-ובתי-קפה-101403185025290