שגב אקספרס ברמת החייל

מסעדת שף עם אוכל מגוון וטעים, במחירים סבירים למסעדה ברמה כזו. עוד ביקורת מסעדות תוכלו למצוא כאן.

טיול אחרי קורונה, שגב אקספרס
טיול אחרי קורונה, שגב אקספרס

מיקום המסעדה: הברזל 38, תל אביב יפו

טלפון: 077-4142025

תפריט: להזמנות ולתפריט לחצו כאן


"אכלנו מספר פעמים בשגב אקספרס ברמת החייל (וגם מספר פעמים בשגב קיטשן גארדן בהוד השרון ופעם אחת בשגב ארט בהרצליה). זו מסעדה יקרה יחסית למסעדות שאנחנו אוכלים בהן כל שבוע, ובהתאם לזה בכל הפעמים שבהן אכלנו שם חגגנו איזשהו ארוע משפחתי."
טיול אחרי קורונה, שגב אקספרס
טיול אחרי קורונה, שגב אקספרס

אכלנו מספר פעמים בשגב אקספרס ברמת החייל (וגם מספר פעמים בשגב קיטשן גארדן בהוד השרון ופעם אחת בשגב ארט בהרצליה). זו מסעדה יקרה יחסית למסעדות שאנחנו אוכלים בהן כל שבוע, ובהתאם לזה בכל הפעמים שבהן אכלנו שם חגגנו איזשהו ארוע משפחתי. הפעם לא חגגנו כלום, הזמנו משם מאחר ורציתי לנצל את יתרת הכסף שהיתה לי בכרטיס החבר במועדון שגב - Value Card (יש לי כרטיס דומה גם ברשת נונו ובסושי פו). אני טוען כסף לכרטיס הזה כשאני מביא אוכל מהבית לעבודה, ואז אני מעביר את הזכות היומית שלי לכרטיס. סידור נחמד...

ההזמנה משגב דרך האינטרנט מאוד נוחה. יש תמונה של כל מנה, ואפשר לבחור אפשרויות ושינויים בכל מנה. בתשלום בכרטיס החבר אתה לא משלם בפועל, רק מתחייב לשלם. התשלום בפועל (מכרטיס החבר או באמצעי תשלום אחר) מתבצע רק כשאתה בא לקחת את האוכל, או כשאתה מקבל אותו מהשליח (המשלוח מהמסעדה בחינם, אבל אנחנו באנו לקחת את האוכל מהמסעדה, שמאוד קרובה לביתנו).


מה הזמנו לאכול?

הפוקצ'ה של שגב X 2 טחינה , מטבל נוסף 18 שקל כ"א (ראו תמונה של פוקצ'ה אחת)

סלט עגבניות שרי ומוצרלה 53 שקל

חטיף יפני 49 שקל (ראו תמונות של הגיוזה והסלט נבטים)

חזה עוף בטטה וסיידר 59 שקל (ראו תמונה)

עוף בקארי, בלי צ'ילי, בלי כוסברה 69 שקל (ראו תמונה)

קרם תפוחי-אדמה 10 שקל

תפו"א אפוי 10 שקל

מרק פטריות X 2 42 שקל כ"א

סה"כ 370.0


טיול אחרי קורונה, שגב אקספרס, מאוד טעים במחירים לא יקרים
טיול אחרי קורונה, שגב אקספרס

כמות האוכל הנ"ל גדולה יותר מהקיבולת של ארבעתנו. נשארו בעיקר פוקצ'ה, פירה ותפוחי אדמה.

אין ספק ששגב זו מסעדת שף ברמה גבוהה. כל המנות שקיבלנו היו טעימות ומשביעות רצון פלוס – גם באיכותן וגם בכמותן. המרק פטריות מוכר וחביב, מגיע עם ערמונים (מעט) ושמנת. אהבתי לאכול את המרק יחד עם פירה. הפוקצ'ה מזכירה את זו של בר לחם בנאות אפקה, מצופה שומשום, טריה מאוד. היא מגיעה עם שמן זית, חמאה וטחינה. הסלט עגבניות שרי ומוצרלה מגיע עם הרבה פסטו וקרוטונים, ממש טעים. הגיוזה עוף מנה מוכרת וחביבה, מנה לא גדולה, מגיעה עם סלט נבטים יפני (איתו מקבלים רוטב טעים).


טיול אחרי קורונה, שגב אקספרס
טיול אחרי קורונה, שגב אקספרס

את העוף בקארי הזמין הבן הצעיר, בלי צ'ילי. למרות זאת מדובר במנה פיקנטית, שמגיעה עם פטריות, שעועית ירוקה וכרישה, ועם אורז בצד. הבן היה מרוצה מהמנה. אני הזמנתי את החזה עוף עם בטטה. החזה מגיע חרוך מעט, במידה. הוא טיפה יבש, אבל יחד עם הבצל על האש והקשיו מסביב, ועם הבטטות האפויות בצד – זו בהחלט מנה טובה. הוספתי לזה גם תפוחי אדמה, שמגיעים חתוכים באמצע, בסגנון "על האש" (טעים). בסך הכל אהבתי את מה שאכלתי.


מומלץ בחום.

בזמן הקורונה יש לבדוק זמינות המשלוחים והמנות וכן שעות פתיחת המסעדות כשניתן לאכול במסעדות.


הכותב:

עופר דורון - הגורמטולוג, בעל עמוד פייסבוק של ביקורת מסעדות, תוכלו לקרוא עוד ביקורות של הגורמטולוג בעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/הגורמטולוג-ביקורת-מסעדות-ובתי-קפה-101403185025290