שוקו לולו

מסעדה בפלורנטין עם תפריט מגוון ואוכל טעים במחירים סבירים. עוד ביקורות של מסעדות תמצאו כאן.


טיול אחרי קורונה, שוקו לולו, סטייק אנטרקוט עם צ'יפס
טיול אחרי קורונה, שוקו לולו, סטייק אנטרקוט עם צ'יפס

כתובת : חיים ויטאל 3, תל אביב יפו

טלפון : 03-518-7970

תפריט: לתפריט לחצו כאן


*בלב שכונת פלורנטין בתל אביב, בינות לברים האופנתיים ברחוב ויטל המרכזי בשכונה, ניצבת בגאון מסעדת שוקו לולו כמקום בילוי אולטימטיבי. במסעדת שוקו לולו ניתן ליהנות מעיצוב אורבני וצעיר, במקום אינטימי, אווירה חמה, עם שיק של שכונה אופנתית.

*מתוך אתר הבית של שוקו לולו.


אכלנו מספר פעמים בעבר בשוקו לולו, בפעם האחרונה לפני שנתיים לפחות. אז שוקו לולו נתפסה בעניינו כמסעדה עם תמורה טובה לכסף – אוכל טעים במחירים נמוכים יחסית. בביקור היום (20.8.21) בצהריים במסעדה נראה שרמת האוכל נשמרה (ברובה), אבל המחירים במסעדה כבר לא כל כך זולים כמו פעם.

שוקו לולו נמצאת ברחוב ויטל, ליד מסעדות מזקל ופלורנטין 10, שגם בהם אנחנו אוכלים לפעמים. גם מסעדת מתאו בבוגרשוב שייכת לבעלי שוקו לולו. הזמנתי שולחן למסעדה כבר ביום שלישי, אבל כשהגענו למסעדה היא היתה יותר מחצי ריקה. יותר אנשים ישבו בחוץ, למרות החום הכבד (כנראה בגלל הקורונה), ובחלק הפנימי, שבו יש 3 חללים – אוכלסו רק 4-5 שולחנות. חנינו בכחול לבן ברחוב אברבנאל, 2 דקות מהמסעדה. בכל המקומות שבהן עברנו היום בפלורנטין היו פחות אנשים מאשר בימי שישי בצהריים בעבר.


טיול אחרי קורונה, שוקו לולו, מחבת פירות ים עם תוספות
טיול אחרי קורונה, שוקו לולו, מחבת פירות ים עם תוספות

התפריט של המסעדה מגוון. יש מרקים (בצל ופטריות עם/בתוך בצק), סלטים, פסטות, פירות ים ודגים, סטייקים ועופות.

לא הזמנו קינוחים, אבל יש במקום מגוון גדול יחסית של קינוחים, ויש גם גלידה תוצרת עצמית. האוירה במקום נעימה. המזגן מצויין, ויש מוזיקת רקע מרגיעה. השירות מהיר, אולי מהיר מדי, מאחר וקיבלנו את כל המנות כמעט ביחד, בלי להמתין לאוכל המוצק לאחר קבלת המרק.


אפשר לבקש מהמלצר שיקלף פרמזן מכיכר גבינה ענק על הפסטות.